Dekorasyon ve Tadilatın Farkları

Dekorasyon ve Tadilatın Farkları

Dekorasyon ve Tadilatın Farkları

Dekorasyon ve tadilat normalde birbirinden farklı olmalarına rağmen ikisi de iç içe düşünülmektedir. Peki, Dekorasyon ile tadilat arasındaki fark nedir? İşte Cevabı

Bu sorunun cevabını şu şekilde cevalayabiliriz. Dekorasyon yapılırken sadece mevcut malzemler ile mekana yeni bir görünüm verilmesi amaçlanmaktadır. Örnek vermek gerekirse badana ile duvar üzerine taşlar ile yeni bir desen oluşturulması, eşyaların yeniden farklı biçimlerlerde konumlanması dekorasyon içerisinde yer alır. 

Ancak tadilat varsa işin içinde ev içerisinde işlevi azalan veya tamamen kaybolan ısımları yenilemek ve bazı eşyaların sağlam parçaları ile yeni ve farklı eşyalar gibi işler yapılmaktadır.

Dekorasyon ve Tadilat Bir Arada Yaptırılabilir mi?

Tadilat yapan bir çok firma dekorasyon da yapmaktadır. Hatta dekorasyon ve tadilat frması olarak kendilerini gösterdikleri de görülür. Deorasyon ve tadilat aynı anda yaplabilir ancak bu ifade ikisi aynı anda yapılır düşüncesi demek değildir. Kırılıp tekrar düzenlenmesi gereken yerler kırılıp dökülür ve yapılır ardından dekorasyon işlerine geçileilir. 

Dekorasyon ve Tadilat ile ilgili hizmetlerimizi görmek için Tadilat ve Dekorasyon Hizmetlerimize bakabilirsiniz.