Çatı Yapım Kurulum

Çatı Yapım Kurulum

Çatı Yapım Kurulum

Firmamız; membran çatı, kremit çatı, şıngıl çatı, trapez çatı, arduaz çatı gibi her türlü çatı işlerinde profesyonel ve uzman ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. 

Gelişen teknoloji ile hayatımızın her alanı kolaylaşmaktadır. Bundan her alanda olduğu gibi çatı işleri de etkilenmiştir. Çatı paneller nasıl çıkmıştır sorusuna ilk çıktığında uçakların yapımında kullanılan bu paneller son yıllarda çatı yapımında kullanılır.

Dış mekanlar için kullanılan malzemelerin her zaman normalinden 2 kat daha dayanıklı olmalıdır. Bunun sebebi yazığın aşırı sıcağa kışın aşırı soğuğa karşı son derece dayanıklı olması gerektiğindendir. İşte çatı panel ile yapılan çatılar daha çatılar daha sağlam olmaktadır. 

Bu çatılar için önce alan belirlenmesi gerekir. Alan belirlendikten sonra kesme işlemine başlanır. Sac ile alan örtülür, son olarak yerleştirme işlemi yapılır. 

Son derece dikkatli, hassas, iş güvenliğine uygun ve kaliteden ödün vermeden yaptığımız çatı işlemleri ile sizlere daha güvenli ve kaliteli bir yaşam alanı sunuyoruz.

Sizde Çatı panel konusunda istediğiniz zaman her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunun dışında diğer çatı işleriniz için Çatı Hizmetlerimiz sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

Bunun dışında firmamız iş güvenliği konusunu her zaman ön planda tutmuştur. Projelerini bna göre hazırlar. Bütün çatı modelleri istediğiniz şekilde uzman ustalarımız tarafından titizlikle yapıır tasarlanır ve tarafınıza sunar. Ayrıca akan çatı veya çatı aktarımı konusunda her türlü desteği vermekteyiz.

Sektördeki yüksek rekabet, kaliteyi düşürse de biz hiçbir şekilde kaliteden ödün vermemeye devam edeceğiz ve sizlere her türlü konuda destek vermeye devam edeceğiz.